خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مایکوگن در سالن پرورش قارچ

  تشکر از همه دوستانی که با ما تماس داشتند و سوالات متعددی را در مورد بیماری در سالن پرورش قارچ شان پرسیدند که برایشان مجهول بوده است.

  دوستان علائم این بیماری را اینطور توصیف کرده اند: بیماری عجیب شبیه دنبالان و یا کج و معوج که قارچ را شبیه سیب زمینی دفرمه میکند. بهتر است به این علائم این را نیز اضافه کنم که این بیماری شبیه قارچ بدون ساقه ولی با ریشه های متعدد؛ در ابتدا بسیار سفید در عرض کمتر از 48 ساعت تغییر رنگ داده وبه رنگ قهوه ای کثیف در می آید، و بسیار خطرناک می باشد و بسیار سریع گسترش می یابد.

  این بیماری مایکوگن یا حباب تر می باشد و خاک آلوده منبع این بیماری می باشد. به همین دلیل در ابتدا توصیه می شود که مواد اولیه را از جای مطمئن خریداری کنید. مدیر خرید ما در این زمینه می تواند شما را بیشتر راهنمایی کند. 

  در صورت مشاهده این بیماری در ابتدا باید از گسترش این بیماری به دیگرمناطق جلوگیری کرد بدین منظور مناطق الوده را با مخلوط نمک و آهک پوشش دهید و جهت کنترل رشد سریع آن به دیگر مناطق نیاز است که کل بستررا مابین فلشها با محلول 1000/1.5 سم اختصاصی اسپورگن سم پاشی کنید.

  در صورت نیازبه خاک سالم و همینظور سم اسپورگن و یا راهنمایی در مورد  نحوه ی مصرف آن می توانید با کارشناس خرید ما تماس بگیرید.

  09144809207 آقای شهریار ایمانی


  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بیماری ,ابتدا ,قارچ ,شبیه ,
  مایکوگن در سالن پرورش قارچ

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر